Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Китай славиться підробками. А ще він відомий своїм мотопромом, творіння якого одні на дух не переносять, а інші купують і не шкодують. Інші, щоправда, шкодують. Але суть не в цьому. Мотоазія все більш популярна у нас через дешевизну китайських мото. Хтось може засміятися,але насправді є сила-силенна запитів в пошукових системах з приводу запчастин і тюнінг-елементів для тюнінгу «китайців»

Чого тільки коштує ребрендинг по типу переробки китайського мотороллера в Хонду чи Сузукі. Але якщо не брати клони, в Піднебесній є й чимало досить убогих і непоказних скутерів, доробка яких в теорії може зробити їх привабливішими. Чесно кажучи, ми б ніколи не подумали, що будемо писати про китайські скутери, але цього вимагає ринок. Погляньте на дороги - мотоциклів Made in China все більше і більше. До речі, треба визнати, що деякі з них вже й не такі страшні зовні. Бувають навіть дуже симпатичні екземпляри, яких незнаючий людина може переплутати з моделями європейських і японських брендів.

Скутер Charm является китайской копией Honda SH 150

ABM, Alfamoto, Baotian, ВМ, CPI ... перелік китайських брендів, присутніх на ринку України, зростає щороку. Тому не здивуємося, якщо в разі скасування мит на електроскутери, першими до нас хлинуть китайські "електрички". А поки що невелика фотогалерея, присвячена тюнінгу та доопрацюванням різних Honling, Irbis, Кeeway, Viper та ін.


Тюнинг китайского скутера 50Внешний тюнинг скутера Keewey своими руками

Внешний тюнинг скутераТюнинг скутера Runner

Мелкий тюнинг Viper StormТюнинг фото

Тюнинг макси скутераСиний скутер

Бешенный тюнинг скутераБелый оттюнингованый скутер

P.S. Відзначимо, що за останні 4 роки китайські мотовиробники збільшили експорт своїх моделей майже на 24%. Незважаючи на порівняно слабкі продажі за межами Піднебесної, місцеві мотогіганти активно скуповують акції колись успішних зарубіжних виробників, а також викуповують технології та активно впроваджують їх,залучаючи іноземних професіоналів. Саме тому, напевно, зовнішність тамтешніх мото стала приємніше. Ще більше фото в нашому дивіться фотоальбомі.

Читайте також:

>
Категорія: Тюнинг скутера своими руками - Тюнінг китайских японских скутерів, фото | Додав: ()
Переглядів: 6839 | Теги: 150сс, купити скутер, 50сс, вайпер шторм, китайські скутери, максі-скутер, пластик, вибір скутера, тюнінг | Рейтинг: 2.0/1