Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
»

2014-07-19, 17:39

В даній книзі все розписано до дрібниць починаючи від тиску в шинах, заправки скутера закінчуючи капітальним ремонтом вашого скутера також описано всі деталі їх характеристики дані повно схем всіх вузлів деталей також повна схема електрообладнання починаючи від освітлювальних приладів в плоть до ремонту всієї електросистеми також покроково розбирання, збірка та налаштування всіх вузлів.

  • Кількість сторінок - 73
  • Розмір - 6.40 Mb
  • В архіві є програма для читання книги.

Устройство, техническое обслуживание и ремонт скутеров Honda Tact и Honda Dio

Скутери фірми Honda відрізняються від інших марок міцнішою (і більш важкою) конструкцією і досить довговічними моторами, гірше піддаються форсуванню. Найбільш поширені скутери сімейства Dio (Dio, Dio SR, Dio Sity Movement та ін.). Серійно випускаються моделі Dio ZX і Super Dio ZX з форсованим двигуном, дисковими гальмами і спортивною підвіскою, а також різні напівсерійні Dio ZX - спеціальні модифікації зі спортивними комутаторами і карбюраторами, ще більш форсованими моторами з налаштованим випуском, посиленими рамою і підвісками.

Скутери сімейства Tact призначені для водіїв-початківців. До достоїнств скутерів Honda відноситься двигун з вертикальним розташуванням циліндра, що забезпечує більший, ніж у аналогів, дорожній просвіт, і, в поєднанні з більш міцною конструкцією, дозволяє використовувати машину не тільки по місту, але і в поганих дорожніх умовах. З 1996-97 років виробництво скутерів Honda перенесено в індійські філії фірми, що відбилося на якості комплектуючих і збірки машин.

Скачати книгу Обладнання, технічне обслуговування і ремонт Honda Tact і Honda Dio

СКАЧАТИ (6,4 Mb)

Категорія: Література | Додав: () | Теги: Мануал, ремонт хонда дио, діо, tact, устройство японские скутеры, Honda Dio, обслуживание хонда такт дио, ремонт хонда такт
Переглядів: 3694 | Завантажень: 80 | Рейтинг: 3.0/5