Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Нехай не всі, але численні скутеристи зустрічаються з такою проблемою: напередодні приїхав, поставив скутер в гараж, все було нормально. Потім почав заводити двигун, а він не запускається.

Підстав може бути безліч. Однак, в даній статті ми розглянемо основну причину - заливає свічку запалювання паливом, інжектор у Вас або карбюратор, не принципово. Заливає свічки бензином незалежно від виду паливної системи моторолера.

Типово те, що заливає свічки запалювання бензином рідше в теплу пору року, а частіше при зимових температурах. Ось і спробуємо зрозуміти по порядку: чому заливає свічку в інжекторі, що робити, щоб завести мотор, конкретно тоді, коли залита свічка і як виключити заливання свічок бензином.

Причини, чому заливає свічки на інжекторі або карбюраторі

В принципі, причина того, що заливає свічки запалювання інжектора, елементарна. І знаходиться вона в специфіці роботи «електронного мозку» вашого скутера.

При негативній температурі, змішування паливоповітряної суміші вимагає деяких зусиль: більша кількість кисню в прохолодному повітрі настійно просить більшої кількості палива. Тому, ЕБУ віддає вказівку форсунці інжектора на підвищення подачі пального, що вони і роблять, добре.

А в моторі твориться подальше, особливо якщо у вашого скутера вже не нова акумуляторна батарея. Форсунки подають бензин в камеру згоряння, стартер намагається утворити в циліндрі достатню компресію, паралельно пробуючи дати іскру для генерації спалаху. Не забуваємо про якість бензину, який не відрізняється досконалими параметрами.

В результаті, при зразковій компресії, свічки запалювання інжектора мають всі шанси здійснити пуск і при найменшому імпульсі, але бездоганна компресія лише у нового моторолера. Практично, тому і не заливає свічки запалювання інжектора у свіжого скутера, як правило.

Іскра слабенька, компресія на морозі не відповідає характеристикам, а форсунки продовжують доставляти паливо в камеру згоряння. Яке, в свою чергу, заливає свічки і ті, елементарно припиняють подавати симптоми запальною життя.

Що робити, якщо залило свічки бензином

Чому заливає свічку в скутеріЄ 2 варіанти вирішення проблеми. У «розумній» книжці з експлуатації, як правило, написано: у разі якщо залиті пальним свічки інжектора, то необхідно викрутити їх і просушити. При знятих свічках провернути стартер протягом 10-15 с. Вставити назад свічки і завести мотор.

Надійний народний метод. Якщо у вас залило свічки бензином, перш, ніж їх викручувати і просушувати, спробуйте запустити двигун наступним прийомом: режим продувки.

Ручку газу викручується повністю, "в підлогу". Стартер крутить мотор 10-12 секунд, відпускаємо рукоятку газу. Двигун зобов'язаний запуститися. Справа в тому, що подібним чином ви, закриваючи подачу пального, продуваете повітрям свічку.

Чому заливає свічку в скутеріЯкщо двигун не завівся, то тоді спробуйте просушити свічки. Свічки запалювання для інжектора, нічим не відрізняються, від двигуна з карбюратором. Отже, знову застосовуємо «старовинний» метод: викручуємо свічки, очищаємо їх від нагару щіткою, сушимо або феном, або на газовій плиті або в духовці. Контролюємо зазор і вкручуємо свічки на місце. Мотор має запуститися.

Для бувших у вживанні скутерів консультація професіоналів - частіше здійснювати очищення свічок, а ще краще, їх зміну.

У випадку, якщо далі заливає свічки бензином постійно, необхідно проводити діагностику: свічок на якість подачі іскри, чистоту форсунок, вихід іскри з котушки запалювання, датчик Холла.

Обставини, при яких свічки запалювання не буде заливати бензин

Безумовно, це зразкові умови, але багато з них, ви в силах перевіряти, для того, щоб ранок не зустрічати в маршрутці чи метро, рухаючись по своїх справах.

Отже, ключовими критеріями є:

  • добре заряджений акумулятор і робочий стартер
  • високоякісне масло з належними параметрами для зимової пори року
  • свічки запалювання і кабель високої напруги якісні та безперебійні
  • вчасно прочищено і налаштовані форсунки інжектора. Переважно не при підмозі різних присадок в бак, а з використанням обладнання для очищення інжекторів
  • якісний бензин

Народний порада: якщо ви бажаєте, щоб у прохолодний час мотор заводився відмінно, і свічки не заливало паливом, движок необхідно періодично, раз на місяць, «крутити». Відстань 50-100 км зі швидкістю вище середньої і на хорошому пальному.

Або раз у два дні, під час переміщення протягом 10 секунд давати мотору навантаження підвищеними обертами для того, щоб здійснилося самоочищення нагару і відкладень в камері.

Ці умови просто контролювати самосильно, без підмоги професіоналів автосервісу.

>
Категорія: Ремонт скутера своими руками - Ремонт двигателя пластика карбюратора скутеров | Додав: ()
Переглядів: 11656 | Теги: карбюратор, свічка, інжектор, бензин, двигун | Рейтинг: 3.6/5