Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
»

2014-07-19, 16:39

Професійний розмовник водія для ведення діалогу з інспектором ДАІ.

100 аргументов против штрафов ГАИ
Рік випуску: 2009
Автор: Володимир Караваєв
Жанр: Практичний посібник для водіїв
Видавництво: ТОВ "Видавничий дім український медіа холдинг"
ISBN: 978-966-97032-0-0
Формат: PDF
Якість: Відскановані сторінки
Кількість сторінок: 373
Розмір: 80 Мб
Додаткова інформація: У додатку нормативні документи та зразки позовних заяв та скарг.

Хоча б раз у житті, але кожному водієві доводилося з'ясовувати стосунки з інспектором ДАІ. Як правило, переможцем завжди виходив інспектор. По-перше, тому, що на відміну від вас, він підготовлений до цієї зустрічі! По-друге - за ним стоїть потужний механізм державної автоінспекції. Прочитавши цю книгу, ви отримаєте ефективний засіб боротьби за свої права. Його основа - чинне законодавство і вміле його застосування в процесуальному поєдинку з будь-якою посадовою особою. Ви зміните ситуацію, тому що опануєте знаннями для аргументованих заперечень співробітнику ДАІ та професійного ведення з ним поєдинку на дорозі!Хочете переконатися в цьому? Проведіть короткий тест - відкрийте розділ «Що робити, якщо довелося порушити?». Знайдіть тему, яка послужила приводом для найбільш пам'ятного вашого спілкування з інспектором ДАІ, і ви зрозумієте, що в більшості випадків поєдинок на дорозі може закінчитися вашою перемогою!
У вас не вистачає часу або, попросту,не подобаються читати - не проблема. Подивіться фільм, який ми докладаємо до цієї книги. Цього буде достатньо для того, щоб змінити вашу психологію і тактику поведінки в спілкуванні з інспектором ДАІ. А книгу покладіть в бардачок свого автомобіля. Вона завжди послужить вам добру службу, якщо на шляху вашого автомобіля, не дай бог,виникне грізна фігура працівника Державної автомобільної інспекції.


СКАЧАТИ (80 Mb)


 

Категорія: Література | Додав: () | Теги: пдр 2014, ПДД, скачать книгу, литература по скутерам, 100 аргументов против штрафов ГАИ
Переглядів: 2372 | Завантажень: 77 | Рейтинг: 3.5/2