Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
»

2016-03-25, 21:11

Скутер Венто Зіп - китайський 2т мопед з двигуном 49 кубів добре зарекомендував себе на ринку країн СНД. Завоював прихильників Vento Zip r3i передусім своєю ціною. На цій сторінці пропонуємо скачати керівництво по сервісному обслуговуванню і догляду за скутером Vento Zip англійською мовою.

Vento Zip r3i Service Manual

Зміст сервісного мануала для мопеда Венто Зип 50:

  1. Загальна інформація - 1
  2. Періодичне обслуговування і сервіс - 4
  3. Двигун - 23
  4. Паливна система і система мастила - 37
  5. Електрична система - 48
  6. Інформація для обслуговування - 62

Це керівництво (service manual) було спеціально розроблено, щоб надати всю необхідну інформацію для належного утримання та обслуговування скутера Vento Zip r3i.

Завантажити мануал Венто Зип

Ця інструкція з експлуатації містить вступний опис Vento Zip r3i Scooter, а також процедур огляду, обслуговування і ремонту своїх основних компонентів. Даний посібник призначено для тих, хто має достатньо знань і навичок для обслуговування моторолерів Vento. Такі знання Ви можете отримати, поступово вивчаючи статті по ремонту, обслуговування та тюнінгу скутерів на нашому сайті. Без таких навичок Ви не повинні намагатися обслуговувати скутер, спираючись тільки на цей мануал. Замість цього, будь ласка, зверніться до офіційного сервісного центру Vento.

Категорія: Література | Додав: () | Теги: Vento Zip
Переглядів: 1517 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 4.0/1