Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

У двотактному двигуні масло згоряє з бензином, від чого залишається нагар на днищі поршня і голівці циліндра, а також у випускному вікні циліндра. Звідси і зниження потужності, і проблеми з роботою на холостих. Не можна не врахувати і забитий глушник скутера, але в даній статті мова піде саме про зняття нагару з поршня і головки циліндра.

Для чого це потрібно? Нагар сприяє закоксованості кілець, нагар зменшує камеру згоряння, падає потужність, через те що та частина в камері згоряння, яка повинна при вибуху бензину відштовхувати вибухову хвилю, поглинає частину енергії. Так само нагар не дає розкрутитися двигуну до максимальних обертів, встановлених комутатором, і двигун душиться ще сильніше.

Зазвичай при їзді на більшій швидкості, нагар згорає в камері сам, і відшаровується, відбувається так зване самоочищення двигуна, але буває, що цього не відбувається.

Відбутися це може і через низку факторів:

  • неякісне масло
  • постійна їзда на маленькій швидкості
  • при значному зносі поршневої групи
  • при несправній свічці
  • при неправильно налаштованому карбюраторі

У деяких випадках після чистки від нагару двигуна, ви можете не впізнати свій скутер. Прибрати нагар слід на початку дерев'яним або пластиковим предметом, щоб не подряпати поршень, далі слід зачистити його ганчіркою, змоченою в бензині. Наждачкою тут не вийде, так як днище поршня має не гладку поверхню, а злегка шорстку, і, якщо ви не збираєтеся надалі його полірувати, то на цьому слід зупинитися, не забувши почистити головку циліндра.

Чистка двигателя Чистка мотора Как почистить мотор Чистка скутера

Але якщо ви все ж вирішили полірувати поршень, для ще більшої віддачі, тоді повністю зчісують цю нерівність наждачкою, а потім поліруємо днище поршня і головку циліндра, але це під руку не всім, тому якщо ви не займалися нічим подібним раніше, раджу зупиниться на першому варіанті. Деякі фото з очищення та полірування поршня і головки циліндра на фото.

>
Категорія: Ремонт скутера своими руками - Ремонт двигателя пластика карбюратора скутеров | Додав: ()
Переглядів: 1851 | Теги: как очистить нагар, не едет скутер, нагар на свечи, очистить от нагара | Рейтинг: 4.0/1