Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Багато власників двотактних скутерів після певного пробігу починають помічати, що потужність двигуна поступово падає, починають шукати причину: перевіряють стан поршневої групи, карбюратора, але нічого не знаходять. Така проблема часто спостерігається на скутерах Хонда Дио.

Причина втрати потужності двотактного двигуна криється не завжди в змозі самого двигуна, дуже часто, причиною втрати потужності є попросту забитий сажею глушник, тільки і всього ...

Очистка глушника скутера своїми руками

Механічний спосіб очищення глушителя мопеда

Механічний спосіб: у корпусі глушника вирізається вікно, потім усіма доступними інструментами, дротами, тросиками вичищається вся сажа і після цього вікно заварюють електрозваркою.

Мені особисто цей спосіб не подобається, так як треба надто багато часу і до того ж треба мати свій зварювальний апарат або заплатити за роботу зварникові, і найголовніший недолік в цьому способі - це зварювальний шов, який виглядає не зовсім естетично. Як наслідок потім ви будете задаватись питанням де купити вихлопну або як зробити глушитель на скутер.

Хімічний спосіб очистки вихлопної

Хімічний спосіб полягає в тому що в глушник заливається вода з розведеним у ній яким небудь хімічним очищувачем, я для очищення глушника використовував їдкий натрій - в цьому способі є один плюс це те що зовнішній вигляд глушителя ніяк не постраждає при очищенні за допомогою "хімії". Хімічний спосіб очистки мене теж не зовсім влаштовує так як всі ці очищувачі коштують грошей, плюс до всього треба готувати розчин потім заливати в глушник закривати отвори виставляти глушник вертикально, за один раз очистити не виходить треба повторювати все заново, і часу це займає навіть більше ніж у першому способі, до того ж ще потрібно одягати захисні рукавички та окуляри - тобто цей спосіб не для мене.

Термічний спосіб очистки глушника скутера

Термічний спосіб (мій улюблений) полягає в нагріванні глушника для того щоб випалити всю сажу і незгоріле масло, нагрівати можна паяльною лампою - що дуже довго і витратно на марнування одного глушника йде 2-2.5 літра бензину.

Я ж віддаю перевагу випалювати глушник в печі, можна також пропалити і на багатті, та хоч на мангалі - без різниці, це спосіб не вимагає яких або грошових витрат дуже ефективний (перевірено не один раз) і за часом на все про все йде не більше 30 хвилин, правда є і мінус це те що після пропалювання глушник доведеться перефарбувати.

Очистка глушителя скутера

І так, кидаємо глушитель в піч або що там у вас є і через півгодини він у нас буде очищений від сажі - як новенький.

>
Категорія: Обслуговування скутера - Настройка регулировка своими руками карбюратора и клапанов скутера | Додав: ()
Переглядів: 5932 | Теги: вихлопна система, двигун, | Рейтинг: 3.0/3