Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Проблема плаваючого холостого ходу завжди актуальна і часто вирішити її досить складно. Зазвичай, вихід може бути і простий, наприклад, в деяких випадках, досить замінити свічку і проблема вирішується, але дуже часто існує ряд дрібних дефектів і недоліків. У даному випадку має місце вплив ряду факторів, які в комплексі можуть впливати на правильну роботу двигуна.

Правильна робота холостого ходу на скутері можлива тільки в наступних випадках:

  • Свічка справна і має правильний зазор. Не має нагару, сплавленості.
  • Хоч ви і замінили кільця, ви могли не звернути увагу на нагар всередині камери згоряння, зокрема, на вікнах циліндра, на голівці циліндра. Надмірний нагар в двигуні, який міг утворитися внаслідок неякісного масла (якщо скутер двотактний) буде прямо впливати на правильну роботу двигуна.
  • Правильна робота холостого ходу неможлива без справного пускового збагачувача. Він грає важливу роль при запуску двигуна на холодну. І в даному випадку, обороти повинні плавати в рамках того, поки двигун прогріється. На початку, відразу після запуску, обороти повинні бути більші, і поступово будуть знижуватися в міру прогріву двигуна скутера. Тому регулювати холостий хід потрібно тільки на прогрітому скутері.
  • Вихлопна труба і фільтр повинні бути чистими.
  • Карбюратор ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно промивати і продувати, хоча б кожні два роки, особливо якщо ви не експлуатуєте скутер взимку.

Нормальна робота холостого ходу неможлива, як в одному з перерахованих вище випадку, так і в комплексі. Тому важливо проводити періодичне обслуговування скутера, щоб бути в курсі по кожному з пунктів, і в разі необхідності швидко усунути несправність.

Якщо ви не змогли усунути поломку своїми силами, опишіть вашу ситуацію у полі коментарів, спробуємо вирішити проблему разом. Не уникайте подробиць в описі і не бійтеся великих текстів, інколи важлива кожна дрібниця.

Удачі в ремонті.

>
Категорія: Ремонт скутера своими руками - Ремонт двигателя пластика карбюратора скутеров | Додав: ()
Переглядів: 3244 | Рейтинг: 4.0/1