Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Що таке редуктор скутера

Редуктор скутера - це комплект шестерень, укладених в один загальний корпус, який називається картер. Наявність картера дозволяє компактно розташувати деталі передач, захищає деталі від механічних пошкоджень і забруднень, забезпечує необхідне змащення.

Для чого потрібен редуктор в скутері

А потрібен він для зміни швидкості обертання валів, в меншу або в більшу сторону.

Редуктори встановлені на всіх моторолерах між вторинним валом автоматичного відцентрового зчеплення і колесом.

На першій картинці показана вся трансмісія скутера. Червоним обведений картер редуктора 1 із блоком шестірень 2, 3 і 4. Даний редуктор відноситься до типу зубчастий циліндричний двоступінчастий, має досить високе передавальне число і знижує обороти вала 4 з колесом 5 у кілька разів, при цьому підвищує майже в стільки ж разів тягову силу.

Будова редуктора скутера

А тепер про будову. На первинному валу 2 редуктора розташований ведений шків варіатора і відцентрове зчеплення, і на цей же вал передається крутний момент від них. Далі крутний момент передається на проміжний вал з блоком шестерень 3 і потім на вторинний вал 4 на якому знаходиться колесо 5. У картері 1 утворена ємність, в яку заливається масло в редуктор скутера для змащування шестерень.

задний редуктор скутера

Існують також редуктори, які відноситься до типу зубчастий циліндричний одноступінчатий. Принцип побудови такого редуктора показаний на малюнку 2. У ньому, в картері 1 розташовані тільки два вали замість трьох, описаних вище: первинний 2 і вторинний 3. На вторинному валу 3 знаходиться колесо.

редуктор скутера купить

Також у всіх картерах редуктора знаходиться отвір одночасно для заливу і зливу масла. У деяких моделях є окремий отвір для зливу масла, розташований знизу картера. Роль пробки заливного отвору виконує простий болт з шайбою. У деяких моделях Хонди зливний отвір поєднаний з нижнім болтом, яким прикручена кришка редуктора.

Скільки масла в редукторі скутера потрібно часто пишуть на самому картері недалеко від пробки, і в основному для скутерів 49 см3 воно складає 90-100 грам.

Яке масло заливать в скутер задний редуктор - масло заливається трансмісійне, краще використовувати синтетичне. Якщо виє редуктор на скутері, використовуйте густіше масло.

Як мінімум раз на сезон (а краще раз на місяць) перевіряйте наявність і рівень масла в картері. При відсутності масла або його малому рівні з боку редуктора починає з'являтися неприємний гул, що призводить до швидкого зносу підшипників, втулок і шестерень. При необхідності проведіть заміну масла в редукторі скутера.

>
Категорія: Цікаво про скутери - які купить Запчасти на скутер - аккумулятор пластик двигатель | Додав: ()
Переглядів: 2672 | Теги: редуктор, Колесо, трансмісія, масло, варіатор | Рейтинг: 2.5/2