Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Фільтр є однією з найважливіших частин моторолера і за ним потрібен особливий догляд. Багато хто помилково не приділяють йому належної уваги, а зовсім даремно. Мені зустрічалися скутера, господарі яких взагалі їздили без фільтра. Незабаром їм усім довелося проводити ремонт поршневої.

Скутер погано тягне, перевитрачатиме паливо, погано заводитися на гарячу, не розвиває оборотів і заливає свічу запалювання - все це може бути причиною забруднення фільтра. Якщо десь в ньому з'явитися розрив або нещільне прилягання, а скутер ще і експлуатується в запиленій місцевості - це приведе до передчасного зносу поршневої системи і трати коштів на дорогий ремонт. Усього цього можна уникнути хоча б зрідка оглядаючи фільтр і вчасно його міняти або чистити.

Воздушный фильтр скутера

Заміна повітряного фільтра скутера

В основному, повітряний фільтр для скутера складається з не товстого поролону який знаходитися в глушнику впуску. Міняти чи промивати поролон слід не пізніше ніж через 2-3 тис. км пробігу, а при експлуатації, в особливо запилених місцевостях,кожні 1000 км. Для промивки або заміни витягаємо фільтруючий елемент з глушника підсосу і візуально оглядаємо. Якщо він сильно деформований, має порізи і дірки, його потрібно негайно замінити.

Повітряний фільтр на скутер своїми руками

Питання: де взяти? Найпростіший спосіб - виготовити з підходящого шматка поролону або мочалки, попередньо перевіривши на продування. Подуйте в поролон ротом, повітря повинне проходити без відчутних зусиль. Якщо продувається погано, потрібно шукати інший. Потім вирізаємо новий фільтр за розмірами старого.

Як почистити повітряний фільтр скутера

Якщо фільтр цілий, але забруднений, або Ви його пиляли вже близько 2-3 тис., його потрібно промити.

Как почистить фильтр на скутере

Спочатку було б непогано його продути компресором і вибити з нього весь великий бруд. Потім потрібно кілька разів прополоскати його в чистому бензині, вичавити (дуже акуратно що б не порвати) і висушити. Потім знову не завадило б його продути. Також добре виходить промивати фільтр в теплій воді з пральним порошком в декілька заходів. Після даної операції його потрібно вибити і добре висушити.

Останнє що потрібно зробити - це просочити його спеціальною рідиною для просочення фільтрів (продається в аерозолі). Якщо такого під рукою не знайшлося, або Вам не вдалося придбати її, можна скористатися трансформаторним маслом. Якщо і такого масла не знайшлося, беремо, наприклад, для 2-х або 4-х тактних двигунів. Змочуємо поролон в олії і акуратно добре вичавлюємо, щоб він був лише злегка жирнуватий. Все інше робимо в зворотному порядку, ставимо фільтр, збираємо глушник підсосу і продовжуємо зі спокійною душею кататися до наступної профілактики.

Воздушный фильтр на скутер

>
Категорія: Обслуговування скутера - Настройка регулировка своими руками карбюратора и клапанов скутера | Додав: ()
Переглядів: 3503 | Теги: двигун, повітряний фільтр | Рейтинг: 4.0/1