Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

У статті розповідається про установку музики на скутер. Це так би мовити, оглядова стаття.

Отже, для початку список усього, що може знадобитися для установки музики:

  • Підсилювач - підсилює сигнал, що надходить на колонки. Нам знадобиться 2-х канальний підсилювач невеликої потужності.
  • Колонки - зрозуміло, для відтворення музики.
  • Сабвуфер - нам він не знадобиться, потребує багато енергії.
  • Шматок фанери, приблизно 10-15 мм завтовшки - на ній ми будемо кріпити колонки і підсилювач.
  • Джерело звуку - все залежить від Вас. Це може бути стільниковий телефон, mp3 плеєр, автомагнітола, коротше все, що може відтворювати звук.
  • Кабелі - для з'єднання між собою підсилювача, колонок, магнітоли і підводки живлення. Схема електрообладнання Хонда Діо
  • Фазоінвертор, чи як там ця штука називається - я не сильний в даному питанні, але те, чо я під цим словом розумію, видно на фото.

 

Виготовлення і монтаж колонок на скутер

Відразу скажу, що мова піде про встановлення колонок у відділення для шолома, «унітаз» в народі.

Для початку виготовляємо шаблон з паперу і по його формі випилюємо полку з фанери. Потім обробляємо краї, щоб все було акуратно і точно відповідало за формою багажного відділення.

Розмічаємо місця для колонок, магнітоли (якщо Ви хочете встановити її під сидіння), фазоінвертора. І випилюємо отвори.

Все підходить? Відмінно! Обтягуємо нашу полку підходящим матеріалом (шкіра, тканина, кожзам або навіть хутро) - або спеціальним, повинен продаватися там, де займаються автомузикою, або чим-небудь іншим. Все залежить від Вас - від Ваших можливостей, здатностей і фантазії. Для прикладу кілька фото. Матеріал фіксуємо дужками або клеєм. Найпростіший варіант - забарвлення фанерної заготовки.

Прикручуємо колонки та підсилювач, з'єднуємо все це між собою. Якщо Ви вирішили встановити магнітолу, то прикручуємо її теж.

Необхідно заздалегідь подбати про підводку живильного кабелю в багажник.

Щоб вся конструкція добре трималася, прикручуємо кілька куточків на внутрішню поверхню багажного відділення. Я не рекомендую прикручувати нашу полку до цих куточків, щоб її можна було швидко зняти при необхідності.

При використанні mp3 плеєра, виведіть провід з відповідним роз'ємом від підсилювача до того місця, де буде розташовуватися плеєр.

 

Про живлення

При купівлі обладнання потрібно подбати про те, щоб потужності батареї вистачало для всієї установки. Відновлення акумулятора. Батарея, встановлена на скутері не відрізняється великою ємністю, тому не рекомендується встановлювати сабвуфер, підсилювач великої потужності і магнітолу. Замість неї можна використовувати mp3 плеєр, який кладеться в кишеню спереду. Живити підсилювач можна безпосередньо від акумулятора, в цьому випадку необхідно встановити вимикач, щоб батарея не розряджалася при простої скутера (на полиці з фанери) і запобіжник, хоча майже всі підсилювачі мають вбудований запобіжник. Встановлення розетки на скутер

Ця стаття не претендує на роль покрокового керівництва. Тут була розглянута установка музики в багажне відділення. Таким же чином можна встановити колонки в кишені спереду (вирізати полку з фанери підходящої форми і розміру) або в кофр.

>
Категорія: Тюнинг скутера своими руками - Тюнінг китайских японских скутерів, фото | Додав: ()
Переглядів: 4653 | Теги: музика для скутера, установка колонок на скутер, музика на скутер, установка музики на мотоцикл мопед , музыка скутер, колонки | Рейтинг: 3.0/5