Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Резина на скутері - витратний матеріал, який міняти доводиться не дуже часто, тому до питання яку купити шину на скутер слід поставитися серйозно, адже це не тільки комфорт, стійкість, маневреність, але й ваша безпека.

На ринку можна зустріти шини для скутера на будь-який смак, з будь-яким протектором і ціною, що задовольняє будь-якого покупця, от тільки важливо знати, що якісне не може коштувати дешево.

Найпоширеніші на сьогоднішній день - це колеса на скутер з Китаю і Тайваню. Причому китайські потихеньку відтісняють більш якісних, але дорогих братів.

Яку покришку на скутер чи мопед купити

Резина для скутера Kenda

Мабуть найпоширеніша резина на скутер з Тайваню. Обмовлюся відразу, за такі гроші купити шину на нашому ринку що небудь більш якісне неможливо. Я б сказав, що це золота середина, за показником ціна-якість. В бюджетному секторі дані покришки в лідерах. Причому Kenda популярна в основному з двома протекторами, так званою «ялинкою» і з менш вираженим протектором у вигляді хвилястих ліній, що ідеально підходить для міста.

Чому для міста не рекомендують гуму з агресивним протектором? Під час руху кожна вигравійована частина такої шини, простіше сказати «кубик», буде посилено чіпляти за асфальт, тим самим створюючи опір руху, до цього слід додати також вібрації, особливо якщо така покришка на скутері стоїть попереду, але для сільської місцевості вони незамінні.

Резина на скутер

Для змішаного циклу їзди, коли вам доводиться їздити і на асфальті і по грунтовці, ідеальним варіантом буде установка назад більш агресивного протектора, а вперед поставити дорожню резину на мопед.

Покришки Duro

Теж досить якісна китайська резина на скутер, але досить жорстка, на мокрому асфальті треба бути обережним.

Шини Pirelli

Італійська якість, причепитися тут ні до чого, окрім як до ціни, якщо ви маєте можливість купити таку резину, то вона довго буде служити вам в будь-яких погодних умовах.

Колеса на скутер Michelin

Покришки з Франції, теж дуже якісна резина, але не дуже часто можна її зустріти у нас на прилавках. Ціна ідентична Pirelli.

Резина на скутер Metzeler

М'яка, стійка, довговічна гума, ідеальна для наших умов. Багатий вибір на будь-який смак, рекомендую.

Шини на скутер від Bridgestone і Dunlop

Дана резина встановлюються на японські скутери ще на конвеєрі. Дуже якісна. Зустрічаються скутери, на яких ці покришки стояли по 10-15 років. Ось тільки не слід такий тривалий час їх експлуатувати, навіть якщо протектор ще цілий, адже їх роблять з каучуку, а цей матеріал піддається твердненню з часом. А «задубілі» покришка не врятує вас на мокрому асфальті, в повороті або в зимову пору.Таку гуму бажано замінити.

Загалом резина на скутер в Україні - річ, яку можна купити без особливих проблем, як на прилавках магазинів так і в інтернеті. Надіємось, що наші поради допоможуть Вам вибрати і купити якісну резину на скутер.

>
Категорія: Цікаво про скутери - які купить Запчасти на скутер - аккумулятор пластик двигатель | Додав: ()
Переглядів: 4121 | Теги: Колеса та шини | Рейтинг: 3.5/2