Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Все більшу популярність у світі набирає електричний транспорт, в тому числі і електричні скутери. Сприяють цьому безліч факторів, серед яких, як дорожнеча палива (зважаючи на те, що корисних копалин на планеті Земля стає все менше, ціна на бензин буде тільки рости) так і екологічний аспект (потрібно нарешті замислитися про майбутнє покоління).

Першість в області виробництва екологічного транспорту звично займають західні компанії (чого тільки варта чудовий електроскутер BMW C Evolution), але не менш звично навздогін за ними прагнуть менш дорогі (а в зв'язку з цим більш привабливі для покупців з країн СНД) китайські електроскутери. Про один з цих, поки що екзотичних, китайських електричних скутерів ми поговоримо в нашому огляді. Мова піде про електроскутер з Китаю - Viper Z 800.

Електричний скутер Вайпер З 800

Необхідно попередити, що відшукати у продажу і купити електроскутер в Україні або інших країнах колишнього СРСР не так вже просто, особливо "в глибинці". Якщо вам пощастило купити електричний скутер, то тиждень-другий Ви будете до нього звикати: дуже незвично те, що скутер не виробляє практично ніяких звуків (за винятком шуму від протекторів коліс).

Втішає те, що скутер, незважаючи на те, що він китайського виготовлення, досить високоякісної складання. Ніщо не тріщить при їзді, не відвалюється, не шумить (на відміну від деяких традиційних братів). При їзді вдень батарею можна заряджати кожну ніч. Двигуном в цьому скутері є мотор-колесо, тобто, саме заднє колесо і є мотор. Всі регулювання здійснюється через контролер, який встановлений під пластмасою всередині скутера. З нього ж дроти тягнуться до мотор-колеса. В якості живлення застосовуються 4 свинцево-кислотних акумулятора, поміщених під сидінням скутера. Потужності двигуна абсолютно вистачить для спокійного переміщення. Передні гальма дискові, а задні барабанні. Заряду вистачає на цілий день, а це – до 50 кілометрів їзди по місту. Гранична швидкість скутера 50-55 км/год (при їзді удвох – 45-50 км/год). Цього для міста абсолютно достатньо. Розгін нічим не відрізняється від бензинового скутера. Коли батарея сідає, швидкість не падає, але розганяється він, звичайно, повільніше. Електро енергії для повного заряду батареї акумуляторів використовується дуже мало, значно економніше бензину! Скутер не боїться вологи, як думають багато скутеристів. Він може стояти під проливним дощем і після цього нормально працювати. Всі вузли надійно забезпечені і закриті від попадання вологи.

Переваги електроскутера Вайпер 800

Великими плюсами цього скутера є економність, а також легкість його обслуговування і експлуатації. Йому не потрібна обкатка двигуна, заміна масла, не потрібен бензин, і його не потрібно прогрівати в холод. Він безшумний, без запаху, екологічно чистий, його можна ставити навіть у себе вдома. 100 км пробігу обходяться приблизно в 5 разів дешевше, ніж на бензиновому аналогу! Електро-скутер не важкий – лише 80 кг. Він запросто везе двох дорослих людей з сумками зі швидкістю 50 км/год. Це дуже вдалий спосіб переміщення по місту, за місто, на риболовлю!

Чи потрібні права на електроскутер

На електроскутер не потрібні права і йому не потрібна реєстрація, тому що його потужність не перевищує 4 кВт, а значить, він не вважається транспортним засобом.

Також радує система рекуперації - на батарею йде заряд при холостому ході (наприклад, спуску з гори), а також при використанні гальм. На скутері так само можна їздити зимою (але це на любителя) – мотор не вимагає прогрівання. Але дальність пробігу на сильному морозі падає до 30 км.

Мінуси і недоліки електричного скутера Viper 800

Також і у цього скутера є і мінуси. Звичайно, самим основним його недоліком вважається мала дальність пробігу. Але це проблема всього електротранспорту. Оптимально такий моторолер використовувати для їзди по місту на невеликі відстані. Ще одною недосконалістю є їзда в темний час доби, тобто, з включеними фарами. При заміні рідних лампочок на більш потужні галогенні, заряду з включеним світлом вистачає лише на кілька кілометрів (4 ... 6 км). Це дуже незручно. Тому треба намагатися вночі нікуди не виїжджати. Є ще вихід – поставити світлодіодну фару. Також, якщо з одним водієм він їде на гору вільно, то з пасажиром йому явно важко. Тому, швидше розряджається батарея.

Враховуючи всі плюси і мінуси електричного скутера Viper Z 800 можна зробити висновок, що такий вид транспорту слід купувати в залежності від цілей і дальності пересування на ньому. Але в будь-якому випадку за таким екологічно чистим видом мопедів майбутнє. Будемо чекати поліпшень у цій сфері.

Характеристика електроскутера

  • Потужність двигуна: 48/800 Вт
  • Діаметр коліс: 14"
  • Батарея: 48В, акумулятори 4шт. (12В 20А)
  • Максимальна швидкість: 55 км/год
  • Дапьность пробігу: до 60км
>
Категорія: Каталог скутеров - какой купить скутер в Украине Киеве Днепропетровске Львові ціна | Додав: ()
Переглядів: 2574 | Теги: Viper, Електроскутери | Рейтинг: 5.0/1