Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Додаткова розетка на 12 Вольт на скутері, безсумнівно дуже корисна річ, якщо ви любите відпочити на природі. Вона вам дасть купу корисних дрібниць, таких як:

  • Зарядка мобільного телефону, що іноді дуже буває до речі. Якщо телефон сів, і вам терміново потрібно зателефонувати, ви можете просто вставити в розетку зарядний пристрій, включити телефон і використовувати його точно так, як би ви це зробили вдома. Зараз можна знайти дуже багато різновидів подібних зарядних пристроїв.
  • Ви можете підключити до розетки gps пристрої, такі як навігатор і ін.
  • Підключити автомобільний радар детектор.
  • Електричний автомобільний насос, що працює від 12в.
  •  Виносне додаткове джерело світла, такий як фара, противотуманка та ін.
  • Спеціальні рукавички з підігрівом.
  • Аудіо систему.

Це лише основні переваги, доступні автомобілісту, і часом такі потрібні на скутері.

Більшість скутерів експлуатуються з акумуляторами ємністю 3-7А/год, що більш ніж достатньо для нормальної роботи всіх перерахованих вище споживачів енергії. При русі, акумулятор також буде заряджатися, від генератора, і ви отримуєте практично невичерпне джерело енергії. Аудіо систему же рекомендується включати тільки при русі, так як при простої її вистачить хвилин на 20. Взагалі,я не шанувальник установки на скутері музики, це зайве.

Підключити розетку прикурювача дуже просто. Спочатку потрібно вибрати оптимальне місце, де ви будете вирізати отвір для неї. Найбільш оптимальним місцем я вважаю пластик під кермом, так як він менш схильний погодних умов, і не так муляє очі. Але є у цієї затії і мінус, вам треба буде тягти провід від акумулятора, який зазвичай знаходиться або під поликом, або біля «унітазу», вперед, під днищем скутера.
 

Розетка на скутер

Є й інший варіант, встановити розетку в пластиці, який розташований під сидінням, паралельно вашим ногам, але тоді додаткові світлоприлад і навігаційна техніка, які як правило встановлюються спереду, будуть тягнутися своїми проводами під вашими ногами.

Тому, її слід встановлювати в тому місці, яке надалі не створюватиме для вас незручностей при експлуатації.

Схема прикурювача

Схема установки прикурювача на мопед

Вам також знадобиться додатковий запобіжник з тримачем, такий же як встановлений у вас біля акумулятора. Підключати розетку треба безпосередньо до акумулятора, можна через додатковий вимикач.

>
Категорія: Тюнинг скутера своими руками - Тюнінг китайских японских скутерів, фото | Додав: ()
Переглядів: 1566 | Теги: Електрика, акумулятор, пластик | Рейтинг: 3.0/2