Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Як правильно обкатати поршневу групу, щойно встановлену на скутер? Дане питання виникає в думках у багатьох. Від правильної обкатки залежить, скільки часу прослужить чергова група, і як якісно вона буде працювати.

Одна і та ж поршнева, встановлена ​​в один і той же термін на різних скутерах,може не пропрацювати на одному й місяця, а на іншому працюватиме 5 років, при однакових навантаженнях. У даному випадку величезну роль відіграє і масло, і бензин, що заливається в бак, але все ж не останнє місце залишається на обкатці.

Не варто нехтувати правилами, які будуть викладені нижче, ніж якісніше ви обкатати ваш двигун,тим довше він вас буде радувати потужністю і швидкісними показниками.

Отже, основні правила обкатки:

1) Лити виключно якісне масло, краще синтетику.

2) Лити 92 бензин. Перевірено не один раз, що при заправці 95 бензину, скутер гріється сильніше. Та й взагалі, скутери випущені до 98 року, а їх більшість,заправляти 95 бензином не рекомендується.

3) Не слід їздити на скутері удвох під час обкатки.

4) Не відкривайте ручку газу більш, ніж на дві третини, а так само не розганяйтеся більше 40 км на годину. Це говорить про те, що навіть для досягнення цих сорока кілометрів, вам не слід викручувати газ на повну.

5) Не лийте в бензобак різні присадки.

6) Додавайте масло в бензобак з розрахунку масла до бензину в пропорції 1 до 30 (для скутерів 2т).

7) Щоб не обкатувати скутер відразу в русі, спочатку дайте йому попрацювати на холостих обертах близько години. Обов'язково на протязі цього часу дайте охолонути мотору кожні 15 хвилин.

Новий скутер слід обкатувати не менше тисячі кілометрів. При заміні поршневої,рекомендується обкатувати 500 км, при заміні кілець -150 км.

>
Категорія: Обслуговування скутера - Настройка регулировка своими руками карбюратора и клапанов скутера | Додав: ()
Переглядів: 3299 | Теги: обкатка, поршень, кільця, цпг | Рейтинг: 2.7/3