Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Навряд чи знайдеться скутерист, якому було б приємно їздити на брудному апараті, тому необхідно частіше мити мопед. У міських умовах це особливо актуально, оскільки навіть після найменшого дощу вся дорожня пилюка і бруд так і липне до яскравого облицювання. Але це ще півбіди: як на зло, основну масу неприємностей липучий бруд доставляє найменш помітній частині скутера, прихованій пластиком: двигуну, трансмісії, підшипникам та сальникам ходової частини. Бруд, який зібрався в ребрах охолодження двигуна погіршує теплообмін, чреватий «клином» двигуна; пилюка, потрапивши в підшипники ходової частини викликає підвищений знос деталей, «з'їдає» гумові сальники. Особливо неприємно, коли бруд накопичується на самому видному місці - пері вилки. Якщо його вчасно не видалити - бруд потрапить всередину, що загрожує запотіванням масла через пошкоджені сальники і некоректною роботою передньої вилки - вона просто перестане виконувати свої функції.

Автошампунь Turtle Wax Red Line с воском

Для того, щоб видалити бруд з найбільш важкодоступних місць, рекомендується скористатися мийкою струменем води під тиском, попередньо покривши всі забруднені місця спеціальним автошампунем і давши можливість бруду відмокнути. Важливо не перестаратися з такою мийкою: струмінь води володіє величезною швидкістю і відповідно, може проникати в усі погано закриті місця. По можливості треба берегти від неї підшипники коліс і рульової колонки, електричні дроти і роз'єми, повітряний фільтр (у разі попадання води у впускний тракт двигуна, запуск буде дуже ускладнений). Після такої мийки необхідно протерти скутер сухою ганчіркою, а залишки води видалити за допомогою струменя стисненого повітря. Особливу увагу слід приділити продувці клем акумулятора, стартера та інших електричних роз'ємів і з'єднань.

Кархер

Після всіх процедур з мийкою та продувкою повітрям корисно буде обробити скутер автополіроллю: пластик заблищить, а металеві поверхні будуть більш стійкі до корозії і менше забрудняться найближчим часом.

>
Категорія: Обслуговування скутера - Настройка регулировка своими руками карбюратора и клапанов скутера | Додав: ()
Переглядів: 1642 | Теги: пластик | Рейтинг: 2.7/3