Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Думка про переміщення по снігу на мотоподібних транспортних засобах з'явилася в розумі людей вже сильно давно. І інструменти, що застосовуються для даної місії, не припиняють поліпшуватися і розвиватися. Результатом цієї еволюції і став сноубайк.

У думках простих людей снігохід - це така самохідна машина, яка з успіхом рухається по засніженому полю, долаючи бурі і хуртовини, доставляючи людей і вантажі по призначенню в обставинах зимової стихії. Однак, славолюбство направило володарів чудо-машин з'ясувати, хто ж стрімкіше. Зав'язалася ера полегшення ваги і зросту потужності, виникли кросові снігоходи. І ось, якось раз, чи то комусь знадобилося перебратися через високий перешийок, чи то в схвильованих мізках спортсменів сам собою сформувався образ богатиря, збиває пух царствених верхів ризикованих, і тим симпатичних, гір, так чи інакше - з'явився гірський снігохід - snow bike.

Сноубайк - це

Мотосноубайк або ж просто сноубайк - комбінація кроссового або ендуро байка зі снігоходом шляхом зміни коліс на лижі і гусиниці. Зроблено для тих, хто не бажає розлучатися з обожнюваним байком в зимовий час, а ще для цінителів зимового спорту, яким цікаві нові емоції при катанні в зиму.

Почуття, які приносить сноу байк, порівнянні з тими, які доставляє пілотаж кросовим мотоциклом і снігоходом, але паралельно розширює волю руху і потенціал для маневрів. Snowbike - слушний апарат для тих, хто жадає покуштувати технічні види спорту, однак при цьому цінує ніжний і солідний сніг грунту або асфальту.

Що таке snow bike : мото сноубайк

Тут треба пригадати про велику команду відчайдухів, що освоїли стихію двоколісних спорт снарядів і захоплюються мотокросом, ендуро, спідвеєм, FMX.
Багато адептів даної групи досить густо відчувають бажання наповнити порожнечу зимових днів або доповнити заняття на шиповану гуму і приготованої магістралі бадьорими прострілами по пухкому притягуючому своєю цнотою полю, близькому ліску або гористо-горбистою місцевістю.

Велика частина байкерів підбудувала в гараж практичний / кросовий / гористий (потрібне підкреслити) снігохід для частих чи не зовсім виїздів в поле / на мототрек / в гори, і, все-таки, душа благала чогось подушевніше, позвичайніше, а коханий двоколісний бойовий приятель ніжно кличе вскочити в сидіння. Переживання гібридних емоцій не покинуло інтелекти і руки деяких ентузіастів без діла. Шляхом дослідів над собою і оточуючими, з'явилася думка схрестити снігохід і кросовий / ендуро мотоцикл. З'явився на світ зимовий мотоцикл - мотосноубайк або сноубайках, snowbike (не плутати з велосипедом на лижах).

Сноубайк своїми руками

Щоб користуватися даною технікою, її не обов'язково купувати в якості незалежного транспорту. Для цього вистачає елементарно переоснастити свій ненаглядний мотоцикл для зимової їзди за допомогою особливого набору компонентів, що складається з гусениці, лижі і частин кріплення. Таким чином, для того щоб придбати сноубайк,насправді досить елементарно замовити снігохідний комплект на вже присутній у вас моторолер.

Що таке snow bike : мото сноубайк

Пересічний мотоцикл перетворюється в зимовий мотоцикл шляхом заміни переднього колеса на лижу, а задньої складової - на гусеницю. Якщо з передньою частиною все досить ясно - впору провести експеримент з кутом положення, шириною і геометрією лижі, проте в цілому,снігоходна промисловість вже предостатньо над цим потрудилася - можна брати і готову розробку, адаптувавши необхідним чином, то з кріпленням гусениці піонери сфери поекспериментували грунтовно. Потрібно мати на увазі, що ми говоримо про піонерство 2000-х років, не беручи в розрахунок основні боязливі операції експериментаторів пройшовших у визначенні того, яким повинен бути реальний зимовий мото.

Сучасний сноубайк виготовлятися численними країнами. На нього роблять ставку найрізноманітніші виробники мото техніки і не тільки. Сноубайк, ціна на який сильно залежить від ступені популярності бренду,твориться в основному в Західній Європі, а ще в США.

Найбільш відомий виробник snowbike - фірма Брентнера. У число фаворитів за якістю вищевказаної техніки входить виробник сноубайк Irbis (Ірбіс), BMX; ще французька компанія «Flachsmann», а також канадська фірма «Kevan Leycraft».Підкреслимо і австрійського виробника «Austrian Stalmach».

Що таке snow bike : мото сноубайк

Сноубайк крім того увійшов до списку звичних засобів переміщення, здійснюваних в зимову пору. Гоньба на такий техніці несе в собі релакс і задоволення. Швидше за все кількість любителів такої мототехніки в майбутньому буде тільки рости.

А що думаєте ви про сноубайки? Хотіли б Ви мати можливість встановити це диво на свій моторолер, набуваючи внаслідок такий собі зимовий скутер? Пишіть в коментарях.

 

>
Категорія: Цікаво про скутери - які купить Запчасти на скутер - аккумулятор пластик двигатель | Додав: ()
Переглядів: 1887 | Теги: трансмісія, тюнінг скутера, Колесо | Рейтинг: 5.0/2