Lorem ipsum
Class aptent taciti sociosqu ad litora
» »

Гіроскутер придуманий Д. Кейменом в якості швидкісного електроскутера, який допомагає його власникові переміщатися за допомогою автобалансування. І хоча цей транспортний засіб зараз не дуже поширене в силу його високої вартості, в великих містах все частіше зустрічаються учасники дорожнього руху, які використовують його в якості прискореного руху.

Щоб користуватися сігвеєм, досить знати прості правила його експлуатації: швидкість пересування безпосередньо залежить від кута нахилу транспортного засобу. Чим вище кут, тим більший розгін отримує механізм. Відповідно, під меншим кутом швидкість знижується. Напрямок вибирається за допомогою ручного корпусу управління, який схожий з кермом на звичайному самокаті або велосипеді.

Кому підійде сігвей

Для любителів високих швидкостей Сіґвей не підійде по одній простій причині - максимальна швидкість даного транспортного засобу не перевищує 50 км/год, так як він не розрахований для здійснення надшвидких пересувань як в автомобілі, поїзді чи літаку. Його основна функція схожа з роботою скутера - переміщати пасажира на невеликі відстані.

Однак, незважаючи на неможливість розвитку космічних швидкостей, Сіґвей відмінно підійде одиночним пасажирам, які часто пересуваються на відстань до 40 км і перевозять з собою важкий для звичайної людини вантаж. Заряд (Сіґвей є електричним транспортним засобом) машини розрахований якраз на маршрут протяжністю не більше 40 км. Потужність у електроскутера незважаючи на його компактність висока - 2 к.с., саме вона дозволяє агрегату підніматися не тільки по асфальтованій дорозі, але і по грунтовій. Таким чином, сфера застосування механізму виходить за рамки міського пейзажу.

Нюанси управління

Невисока швидкість і витривалість, однак, не привід забувати про безпеку на дорозі навіть при використанні такого простого транспортного засобу. 4 роки тому керівник компанії, не впоравшись з керуванням, розбився, впавши в обрив. Так що любителям випробувати гострі відчуття, «балансуючи» на межі моста або по поганій дорозі, варто задуматися: якщо у творців не виходить «приручити» Сіґвей остаточно, то простим користувачам немає необхідності ризикувати власним життям заради яскравих вражень або шокуючих фотографій.

У нашій країні Сігвей набув поширення тільки в столиці. Основною причиною, як і раніше є висока вартість, яка недоступна для більшості потенційних покупців. Справа не в повній відсутності коштів, а в тому, що сфера застосування сігвея не так широка і актуальна, як, наприклад, у автомобіля, хоча шкоди навколишньому середовищу автобалансирний скутер не завдає абсолютно. Згодом, на думку вчених-екологів, коли загроза екосистемі планети досягне жахливих масштабів, сфера використання цих корисних для природи агрегатів стрімко зросте, до того ж зростання продажів сігвеїв сприятиме постійному зростання цін на бензин і інші палива. А з урахуванням того, що в багатьох країнах запаси нафти та інших природних ресурсів незабаром вичерпаються, у населення буде два виходи - купувати бензин по величезній монопольній ціні у компаній, які ось-ось розоряться, або перейти на новий спосіб пересування, який до того ж є куди екологічно чистіше попереднього.

Купити сігвей або гіроскутер

Гірокутер оптом купити можна майже в будь-якому інтернет-магазин, але краще ціни пропонує спеціалізований гіпермаркет сігвеїв http://el-velo.com/katalog/giroskutery/.

>
Категорія: Каталог скутеров - какой купить скутер в Украине Киеве Днепропетровске Львові ціна | Додав: ()
Переглядів: 2585 | Теги: Електроскутери | Рейтинг: 4.0/1